ukraine, peace, hands-7071043.jpg

Інформаційна допомога для українських біженців

це онлайн-сервіс, який надає консультації та інформаційну підтримку українським біженцям.

Наша команда експертів готова відповісти на запитання та надати рекомендації щодо правових питань, документування, доступу до послуг та інших аспектів, які стосуються біженців.

Як це працює?

 1. Заповніть дану анкету та вкажіть проблему/питання, яке Вас турбує.
 2. Упродовж 14 днів Вам прийде відповідь на вказану Вами електронну пошту.

Ви можете дати дозвіл на анонімну публікацію Вашого питання/проблеми, аби люди, які стикнуться із подібною ситуацією, мали можливість опрацювати Ваш досвід.

Ми працюємо для того, щоб забезпечити підтримку та допомогу в цей важливий період у житті кожного біженця.

ukraine, peace, hands-7071043.jpg

Загальні умови використання

 1. Призначення послуги: Інформаційна допомога для українських біженців є послугою, що надається для надання інформаційної підтримки та консультацій у сфері правових питань для українських біженців. Ця послуга не замінює професійної правової консультації, і не гарантується вирішення всіх правових питань.

 2. Конфіденційність: Ваша конфіденційність є важливою для нас. Усі дані, надані через цей сервіс, будуть збережені відповідно до політики конфіденційності. Ми не будемо розголошувати вашу особисту інформацію без вашого дозволу.

 3. Терміни відповіді: Ми прагнемо надати відповідь на ваше запитання протягом двох тижнів. Однак, у деяких випадках термін може змінюватися в залежності від обсягу роботи та складності питання.

 4. Обмеження відповідальності: Інформація, надана через цей сервіс, призначена лише для загального ознайомлення і не може бути вважана юридичною порадою. Ми не несемо відповідальності за будь-які дії, що базуються на отриманій через цей сервіс інформації.

 5. Зміни умов: Ми залишаємо за собою право вносити зміни у ці загальні умови в будь-який час. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови для ознайомлення з оновленнями.

Умови захисту персональних даних

 1. Збір та використання персональних даних: Ми збираємо лише ті персональні дані, які необхідні для надання нашої послуги. Ці дані використовуються виключно для цілей, пов’язаних з відповіддю на ваші запитання та наданням консультацій. Ми не розголошуємо, не передаємо або не продаємо ваші персональні дані третім сторонам без вашого попереднього згоди.

 2. Конфіденційність: Ми ретельно дотримуємося принципу конфіденційності і забезпечуємо відповідний захист вашої особистої інформації. Усі дані, що ви надаєте, будуть збережені в безпечному середовищі та не будуть доступні для перегляду або використання без вашого дозволу.

 3. Збереження даних: Ваші персональні дані зберігаються лише протягом того часу, який необхідний для досягнення цілей, для яких вони були зібрані, або згідно з вимогами законодавства.

 4. Права користувачів: Ви маєте право в будь-який момент звернутися до нас з запитом на доступ, виправлення, обмеження обробки або видалення ваших персональних даних.

 5. Безпека даних: Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, втрати, зміни або розголошення.

 6. Зміни умов: Ми залишаємо за собою право вносити зміни у ці умови захисту персональних даних в будь-який час. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови для ознайомлення з оновленнями.

Scroll to Top